Nasza oferta i ceny

Dezynsekcja

karaluch prusak

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi dezynsekcyjne i dezynfekcyjne w zakresie zwalczania owadów latających i biegających a także grzybów i drobnoustrojów. Specjalizujemy się szczególnie w dezynsekcji miejsc użyteczności publicznej, takich jak szkoły, przedszkola, restauracje, puby, różnego rodzaju zakłady pracy a także mieszkania prywatne.

Oferujemy konkurenjne ceny, które ustalamy indywidualnie w zależności od opryskiwanej powierzchni. Ceny dezynsekcji mieszkania prywatnego w Warszawie kształtują się w przedziale 100- 150 złotych; zwalczanie pluskiew od 200 zotych za oprysk. Na wykonane prace udzielamy gwarancji.

Deratyzacja

szczur

Oferujemy Państwu usługi deratyzacyjne. Tępimy szczury i myszy, które potrafią być prawdziwą plagą. W przypadku deratyzacji również specjalizujemy się w zabezpieczeniach miejsc użyteczności publicznej, także bloków (piwnice i strychy).

Przykładowa cena usługi deratyzacyjnej w bloku wielo-klatkowym to 150 złotych za piwnice w jednej klatce schodowej (Warszawa). Ceny ustalane są indywidualnie i zależą od wielu czynników, takich jak na przykład konieczność deratyzacji otoczenia budynku, późniejszego monitoringu itp.

Dezynfekcja i Ozonowanie

Wykonujemy usługi dezynfekcyjne z użyciem różnych środków i technologi, w tym ozonowania. Dezynfekcja jest doskonałym sposobem na pozbycie się niechcianych drobnoustrojów, alergenów takich jak pleśnie, grzyby i roztocza, wirusów i bakterii a także nieprzyjemnych zapachów.

Operujemy na terenie Serocka, Legionowa, Warszawy i okolic

Świadczymy usługi w zakresie dezynsekcji, dezynfekcji, deratyzacji i monitoringu wg systemu HACCP (Hazard Analysis Critical Control Point – Analiza Zagrożeń i Krytyczny Punkt Kontrolny).

Problemy z robalami? Zadzwoń już dzisiaj: 0 606 812 580

Szybko - skutecznie - bezpiecznie